Την Κυριακή στη Νίκαια τιμάμε το Μπάσκετ: Εκδήλωση Ιωνικού Ν.

2017 Πιτα ΚακιουζηςΜε μια γιορτή που θα τιμήσει το ελληνικό μπάσκετ,  θα κόψει την πρωτοχρονιάτικη πίτα του το Τμήμα Μπάσκετ του Ιωνικού Νικαίας- Βarista Brothers, την Κυριακή, 29 Ιανουαρίου (11.30), στο κλειστό γυμναστήριο «Ο Πλάτων».

Η  πρόσκληση του Ιωνικού να συμπεριλαμβάνει - εκτός της Ανδρικής Ομάδας και των Ακαδημιών  του Γυναικείου και Ανδρικού Τμήματος - και  φορείς της πόλης αλλά και τους φιλάθλους της Ομάδας.

Περισσότερα...

Ακαδημίες

Ιωνικός Basketball Academy: Ημερολόγιο 2017

CALENDAR2017

Κυκλοφόρησε το ημερολόγιο των Ακαδημιών του Συλλόγου μας για το 2017.

Μπορείτε να το προμηθεύεστε καθημερινά στο κλειστό γυμναστήριο του Πλάτωνα απο τις 15:00 έως τις 19:00.

Ακαδημίες

6o Tουρνουά Μπάσκετ Ιωνικού Ν. (Αγώνες-Αποτελέσματα-Βαθμολογία)

 TOURNOUA 2017 LOGO

6ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ BASKETBALL ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ
“ΔΩΣΕ ΠΑΣΑ ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ”

NEWTEAMS1


GIANNAKIS


VIDEO1

ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ


 

    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: 2000-2001    
 
 
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
 
2000a


     ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ     

A΄ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ   ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
30/04 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:00 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΜΙΛΩΝΑΣ 55-47 VIDEO1

09/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ

20:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 69-64 VIDEO1
Ρεπό: Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
07/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 09:30 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 54-59 VIDEO1
06/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 11:00 Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 29-30 VIDEO1
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
15/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ
21:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 63-57 VIDEO1
31/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 21:30 Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 53-66 VIDEO1
Ρεπό: ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
20/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 11:00 Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 49-52 VIDEO1
23/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 21:30  ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 59-57 VIDEO1
Ρεπό: ΜΙΛΩΝΑΣ
28/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00  ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 56-41 VIDEO1
28/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30  ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 76-63 VIDEO1
Ρεπό: ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ   ΝΙΚΕΣ   ΗΤΤΕΣ   ΒΑΘΜΟΙ
 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   4   0   8
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   3   1   7
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ   2   2   6
ΜΙΛΩΝΑΣ   1   3   5
Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   0   4   4

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

2000b 

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ    ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
29/04 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 62-63 VIDEO1

29/04 ΠΛΑΤΩΝΑΣ

12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 57-39 VIDEO1
 
06/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ  12:30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 61-56 VIDEO1
23/05 ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 21:30 Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 58-49  
 
14/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ
13:30  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 68-70 VIDEO1
13/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 14:00 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ 38-57  

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3   0   6
Γ.Σ ΚΡΟΝΟΣ   2   1   5
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 1 - 2 - 4
 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
   0 - 3 - 3

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ   ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
04/06 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 13:30  Α  ΜΙΛΩΝΑΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 52-58 VIDEO1 
07/06 ΚΛ. ΚΡΟΝΟΥ 22:15  Β  ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ 55-47  
04/06 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 12:00  Γ  ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 67-58 VIDEO1
03/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ  09:00  Δ  ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 50-48 VIDEO1

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 12:00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 69-71 VIDEO1
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 13:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 59-54 VIDEO1

 

ΤΕΛΙΚΟΙ
ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ   ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
                                                ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ                                                   
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 14:30 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 61-59 VIDEO1 
                                               ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ                                                
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 63-67 VIDEO1

 


 
 
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: 2002-2003    
 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

2002a


     ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ    

 

A΄ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ    ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
12/05 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 00:00 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΜΙΛΩΝΑΣ 37-45  

09/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ

21:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 83-74 VIDEO1
 
16/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ
21:30 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 51-55 VIDEO1
08/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 84-62 VIDEO1
 
14/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 69-60 VIDEO1
14/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 52-56 VIDEO1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ   ΝΙΚΕΣ   ΗΤΤΕΣ   ΒΑΘΜΟΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   3   0   6
 ΜΙΛΩΝΑΣ   2 - 1 - 5
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    1 - 2 - 4
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
  0 - 3 - 3


Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

2002b

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ   ΩΡΑ    ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
30/04 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 11:30 Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ - Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 55-50 VIDEO1

30/04 ΠΛΑΤΩΝΑΣ

13:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 61-56 VIDEO1
 
06/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 09:30 Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 57-50 VIDEO1
14/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 12:00 Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 64-43 VIDEO1
 
13/05 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ
09:00  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 65-37 VIDEO1
 13/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ 52-61  

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ   ΝΙΚΕΣ   ΗΤΤΕΣ   ΒΑΘΜΟΙ
Γ.Σ ΚΡΟΝΟΣ    3   0   6
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ   2   1   5
  Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   1 - 2 - 4
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   0 - 3 - 3

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ   ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
30/05 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20:00   Α   Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 56-53  
  04/06 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 10:30
Β ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 62-74 VIDEO1
08/06 ΚΛ. ΚΡΟΝΟΥ 20:45 
Γ   Γ.Σ ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 57-63  
Δ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ    

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΗΜΕΡ./ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 50-60 VIDEO1
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 55-49 VIDEO1

 

ΤΕΛΙΚΟΙ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ   ΩΡΑ   ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
                                                 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ                                                    
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Α.Ε. ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 51-43 VIDEO1 
                                                  ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ                                                 
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 64-42 VIDEO1

 



    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:
 2005-2006    
 
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
 
2005Α
 

     ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ     

A΄ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ   ΩΡΑ    ΟΜΑΔΑ   ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ  
06/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 57-21 VIDEO1

06/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ

10:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 57-47 VIDEO1
07/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. - Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 43-53 VIDEO1
07/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
 - Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 12-64 VIDEO1
 
13/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ  09:00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
72-30 VIDEO1
13/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 60-48 VIDEO1
14/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. - Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 59-32 VIDEO1
25/05 ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ  17:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
45-51  
 
20/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 61-50 VIDEO1
20/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 28-36 VIDEO1
02/06 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 20:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.
- Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
60-52 VIDEO1
21/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 60-48 VIDEO1
 
27/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 63-27 VIDEO1
27/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 64-56 VIDEO1
28/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 12:30 Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 39-56 VIDEO1
02/06 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 18:30 Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
- ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 30-56 VIDEO1
 
08/06 ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 00:00 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 42-45  
ΒΑΡΙΚΑΣ 00:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 38-46  
04/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 57-47 VIDEO1
04/06 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ
09:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 60-31 VIDEO1
 
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 50-26 VIDEO1
10/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 36-23  
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 09:00 Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ   Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 47-34  
11/06 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 10:30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 48-50  
 
ΠΛΑΤΩΝΑΣ 00:00 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 68-43  68-43
ΠΛΑΤΩΝΑΣ 00:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ   Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 39-48  39-48
25/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 17:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.   ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 48-61 VIDEO1
26/05 ΠΛΑΤΩΝΑΣ 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 47-28 VIDEO1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ   ΝΙΚΕΣ   ΗΤΤΕΣ   ΒΑΘΜΟΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   7   0   14
 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
  5   2   12
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   5   2   12
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   5   2   12
Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ   3   4   10
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.   2   5   9
Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ   1   6   8
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ   0   7   7

 

 MAPS

 

Ακαδημίες

29/1: Άστα να τρέξουν ξανά

SHOES1

Το τμήμα μπάσκετ του ΙΩΝΙΚΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Barista Brothers, στα πλαίσια της ετήσιας κοπής πίτας της ομάδας μας που θα πραγματοποιηθεί στο κλειστό γήπεδο μπάσκετ «O Πλάτων» την Κυριακή 29 Ιανουαρίου και ώρα 11:00, συνεισφέρει στο πρόγραμμα συλλογής και επαναχρησιμοποίησης αθλητικών παπουτσιών «Άστα να περπατήσουν ξανά για καλό σκοπό» /«Άστα να τρέξουν ξανά» της οργάνωσης Ινστιτούτο Ομάδα για τον Κόσμο Περιβαλλοντική Συμμαχία 2004+. Το πρόγραμμα φέρει την αιγίδα της Ελληνικής Ολυμπιακής Επιτροπής (ΕΟΕ).

Είναι μία πρωτοβουλία συγκέντρωσης χρησιμοποιημένων αθλητικών παπουτσιών προωθώντας τα για επαναχρησιμοποίηση με κύριους αποδέκτες κοινωνικές δομές δήμων (κοινωνικές ιματιοθήκες, κοινωνικά παντοπωλεία) της χώρας τους αλλά και δομές φιλοξενίας προσφύγων.

Περισσότερα...

Ακαδημίες

Νέα προνόμια με την κάρτα διαρκείας Ιωνικός Νικαίας – Βarista Brothers

IONIKOS BARISTA

Ενημερώνουμε όλους τους φίλους του Ιωνικός Νικαίας – Βarista Brothers B.C. οι οποίοι είναι κάτοχοι Κάρτα Διαρκείας της Ομάδας πως με την επίδειξη της Κάρτας απολαμβάνουν έκπτωση 10% σε όλες τις αγορές τους στα καταστήματα Barista Brothers!

Μόνο με την απλή επίδειξη της Κάρτας – Μόνο για τους πιστούς φίλους της Ομάδας Μπάσκετ του Ιωνικού.

Περισσότερα...

Ακαδημίες

2017 Basketball Academy